Visszatért a LaLiga!

sevilla-betis

Az “El Gran Derbi”-vel tért vissza a spanyol labdarúgás, azaz sevillai rangadó szem és fültanúi lehettünk a csütörtöki éjszakában. A Spanyol Labdarúgó Szövetség a #BackToWin hashtaggel promótálja a folytatást, ezáltal buzdítva a labdarúgás szerelmeseit. Ugyan a mérkőzések zártkapusak, azonban több mint 50 országban követhetőek nyomon a LaLiga küzdelmei, melyekről természetesen mi is beszámolunk a jövőben.

Forrás: Sevilla FC Facebook

A mérkőzést illetően, az első félidő sok érdekességet nem tartogatott számunkra, ugyanakkor a második játékrész annál inkább:
Az 55. percben büntetőhöz jutott a Sevilla: Bartra buktatta a hazaiak egyik támadóját, a büntetőt pedig Ocampos értékesítette. 1-0
62. perc: Egy hazai szöglet remekül érkezett középre, Fernando könnyedén a kapuba fejelt. 2-0