SportDömper

~ Friss sporthírek magyarul!~

Tarolt a London Roar

1 min read

Visszatért az úszás, méghozzá az International Swimming League nevű sorozattal. A versenyek több mint 1 hónapon át zajlanak majd a Duna Arénában.

Vasárnap, a harmadik játéknapon a London Roar csapata remekelt. Sok futamot megnyertek, többek között az 50 és 100 méteres mellúszás világcsúcstartója, Adam Peaty révén. A magyarok közül az Iront erősítő Lobanovszkij Maxim megnyerte az 50-es gyorsúszást. Szabó Szebasztián az Aqua Centurions képviseletében ugyanezen számban második lett, majd 100 pillangón első, mindkétszer egyéni csúcsot úszva. Hosszú Katinka messze van a csúcsformájától, 200 háton ötödik, míg hasonló távú vegyesen a harmadik helyen ért célba. Előbbi futamban Burián Katalin nyolcadik lett.

Hétfőn 16 órától ugyanezek az együttesek folytatják az egymás közti versengést. A London Roar áll az élen, a magyarok vezette Iron pedig harmadik.

forrás: NSO, isl.global